Oyun Dünyası

ZUSI 3 – Aerosoft Edition Tren Sürme Oyununu Full indir

Merhabalar sevgili düşlerkulup okuyucularımız, bugün sizlere ZUSI 3 – Aerosoft Edition isimli tren sürme oyununu sunacağız. Profesyonel olarak geliştirilen oyun motor yazılımları ile demiryollarının tozlarını attıracaksınız. Demiryollarında sürülebilecek en iyi makinist olarak trenleri yöneteceksiniz. Tren sürmek kolay bir unsur olmasıyla beraber dikkatte getirmektedir. Çünkü şehir içi raylara giriş yaptığınızda veya tren istasyonlarına giriş sağladığınızda yapmanız gereken ilk şey yolcuları dikkatlice uyarmak olacaktır.

Demiryollarının ustası olmak için önemli olan şey tecrübedir. Çünkü bir makinistin tecrübesi güzergahlara doğru girmek vagonları yüksek hızlarda devirmemek üzerine dayalıdır. Bunlarla birlikte 2. bir senaryo ise şehir içi tramway sürme modudur. Şehir içi trafiklerinde yapılacak seyahatlerde yolcuları nitelikli olarak taşıyabileceksiniz.  Sanal kabine girin ve bir tren sürücüsünün operasyonlarını mümkün olan en üst düzeyde gerçekçilik ile tecrübe edin. Zusi 3 Aerosoft Edition, profesyonel versiyonları demiryolu şirketlerinde motor sürücüsü eğitim amaçlı kullanılan bilgisayarlar için bir tren simülasyonu. Sadık pist rekreasyonları, özgün sürüş ve frenleme davranışları yanı sıra tren koruma sistemleri PZB ve LZB’nin çeşitlilikler içerir.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Dual Core CPU with 2.8 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB VRAM
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Yes

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2YDx/2LL8JfEqA

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>