Oyun Dünyası

Zula Oyunu 2020 %100 Wallhack Hilesini İndir

Zula oyunu InGame Group tarafından geliştirilen yerli yapımlı türk oyunudur. Tamamen türk yazılımcılar tarafından geliştirilip yerli karakterler ve yerli haritalar optimize edilerek tasarlanmıştır. Ücretsiz ve fps oyunları içerisinde yer alan oyunun ilk çıktığından beri yapmış olduğu geliştirmeler ile çok fayda sağlamaktadır. Birçok yerli karakterde çizilerek oyuna entegre edilmiştir. Counter Strike oyununa benzer özellikler taşımasıyla birlikte doğrusal olarak oyuncu odaklıdır. Counter strike oyuncularınında yakından bildiği wall hack ile oyunda daha fazla oyuncu öldürüp seviye atlama sağlamaktaydı. Yüksek seviyelere geçmek için zula oyunu vip wall hack hilesini indirerek

Zula adlı oyundaki bazı haritaların isimleri:

Üsküdar Sokakları

İnşaat

Gemi

Paris

Düğün Salonu

Otopark

Metro

Çukur

Persepolis

Çanakkale

Zula oyunu vip wall hack 2020 indir

Zula’yı açtıktan sonra sunucuların olduğu bölüme gelmelisiniz. Burada “inserte” basın. Zula hack menüsü karşınıza gelecek. Buradan zula wallhack, chams, aimbot gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Yön tuşları ile menü üstünde hareket ederek dilediğiniz özelliği etkinleştirebilirsiniz.

 
indirme

https://yadi.sk/d/cPKYGRS-vcpg2w

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>