Eğitim Dünyası

Ziraat ve Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Hızlıca Bağlanma

ziraat bankası müşteri hizmetlerine bağlanma

Ziraat bankası ülkemizin en önemli bankalarından biriydi. Yoğun müşteri potansiyeli sebebiyle yapılan aramalarda bankaya ulaşamama durumları olabiliyor. Sizlere pratik yoldan ziraat bankasına, müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemleri paylaşacağım. Bazen yanlış menülerden de bağlanırsa da doğru birime aktarılması konusunda talepte bulunabilirsiniz.

Ziraat müşteri temsilcisine kısa yoldan bağlanmak için 444 00 00 çağrı merkezi numarasını tuşlayın, sonra sırayla 2 ve 1 tuşuna basın, ardından kart şifrenizi tuşlayın ve son olarak 0‘a basın. Ziraat müşteri temsilcisine kısa yoldan bağlanabilirsiniz.

vakıfbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım

Aynı durum vakıfbank içinde geçerlidir. Müşteri temsilcilerine bağlanma konusunda gerekli hızlı yöntemi alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için 0850 222 07 24 çağrı merkezi numarasını tuşladıktan sonra 3 ve 0 tuşlarına sırayla basmanız gerekiyor. Banka müşteri temsilcisine hemen ulaşmak için bu yolu deneyebilirsiniz.

Not: Tavsiyemiz menüde sesli yanıt sisteminin belirttiği seçenekleri dikkatle dinleyerek bağlanmanız olacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>