Program, Yazılım, Donanım

Zemana Antilogger Son Sürüm Türkçe Full İndir

zemana antilogger
Merhabalar düşler kulüp okuyucularımız, evinizde kullandığınız bilgilerin başkaları tarafından keylogger gibi casus programlarla çalınmaması için faydalı olacak bir programı paylaşıyorum.Bu program ile bilgisayarınızda keylogger veya benzeri casus yazılım olduğundan şüphe ediyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.AntiLogger programı zararlı yazılımların saldırılarına karşı geliştirilmiş, güçlü anti-eylem metodları içerip sezgisel olarak koruma altına alır.

keylogger bulma programı

Bu program bilinen tüm yöntemler ile çalışan bilgi hırsızlığı amaçlı zararlıları engellemektedir. Kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen yeni saldırı yöntemlerine karşı da “Bilgi Güvenliği”nizi sıfır zamanlı olarak koruyabilmektedir.Yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı bilinmeyen zararlılara karşı size yepyeni ve çok güçlü bir koruma sağlar.

İndirme linki: http://turbobit.net/trdpltg8kkic/Zemana.AntiLogger.v1.9.3.448.zip.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>