Program, Yazılım, Donanım

ZAR Usb, Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

zar usb hafıza kartı silinen dosyalar

Merhabalar değerli okuyucularımız, Hafıza kartları usb bellekler ve sabit disk yani hardisk gibi araçlardan silinen verileri kurtarmak kolay bir iş değildir. Bir bilgisayara eğer format atılırsa bilgileri tamamen kurtarmak oldukça zor olacaktır. Format atılan durumlarda bilgisayarcılar oldukça çekinirler verileri kurtarmakta. Fakat gelişmiş yazılım teknolojisi sebebiyle hardiskin veri tabanında var olan kalıcı belleklemeli yerler vasıtasıyla mümkün olduğunca maksimum verimi elde edip içeriksel olarak kaybettiğiniz fotoğraf, video, belgeleri tekrar dönüştürebilmiş olacaksınız. ZAR programı usb ve hafıza kartından silinen dosyaları kurtmak için çok kaliteli bir programdır. ZAR programı winrar gibi özgünleştirilmiş basit full crackli olarak hizmet sunan yazılımdır. Zero Assumption Recovery olarak bilinen program vasıtasıyla silinen birçok içeriğinizi tekrardan temin edebileceksiniz.

zar usb kartından silinen öğeleri temin etme

Silinen Dosyaları Kalıcı Olarak Nasıl Geri Getiririm?

Silinen dosyaları tamamen kurtarmak, kalıcı olarak tekrar geri getirmek mümkündür elbette. Silinen dosyaları geri getirebilmek için programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz. Dosya boyutu 5 mb zaten. Kurduktan sonra yedekleme gibi işlemler yapılıyor. Ardından geri getirilmesini istediğiniz usb, hafıza kart veya normal dahili diskinizi taratıp bulunmasını istediğiniz öğeleri belirliyorsunuz. Bu doğrultuda program işlevselliğini göstermiş olacaktır.

indirme

http://link.tl/1WoNw

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>