Eğitim Dünyası

Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir

yüz okuma sanatı görsel eğitim seti indir

Günlük yaşantımızda onlarca, yüzlerce insanlar görüyoruz. Her insan aynı karakterde olamayabiliyor. Çünkü bazı insanlar size karşı gülerken bazıları da somurtuyor olabilir. Peki sizce hangisi size karşı dürüst? somurtkan olan mı yoksa size karşı gülen mi? İnsanın içinden geçen cevap elbette gülen kişidir. Pekala yüzünüze karşı gülen kişi ya sizi aldatıyorsa? Bu somurtkan kişinin iyi niyetli olduğu anlamına tabiki de gelmiyor fakat olaya şu yönden bakmalısınız; konuştuğunuz insanlar size aslında jest ve mimikleriyle, yüz ifadeleriyle ipucu veriyorlar.

yüz okuma sanatı nasıldır?

Sizde bu ipuçlarından yola çıkarak insanları biraz daha anlayabilirsiniz. Yüz okuma sanatı sayesinde karakterlerin kişiliklerini tanıyabilirsiniz. Örneğin bir insanın size bakarken soru sorduğunuzda gözünü kaçırması en basitlerinden. Hele ki farklı kültürde ve ırkta olan insanları tanımak çok çok daha zordur.

istihbarat örgütlerinin kullandığı yüz okuma sanatı

Yüz okuma sanatı sadece bizlerin değil gizli istihbarat örgütlerininde ilgi alanına giren bir konudur. Bu sebeple yüz okuma sanatlarını öğrenmek sizler için genel kültürünüz açısından faydalı olacaktır. Bizlerde sizlere yüz okuma sanatı görsel eğitim setini ücretsiz olarak sunuyoruz. İyi seyirler dileriz. Yüz okuma sanatını torrent hızında çok kısa bir sürede indirebilirsiniz.

Torrent indirme linki: http://turbobit.net/f8o1cnn10nr7.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>