Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir

2r27s3q Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir

Günlük yaşantımızda onlarca, yüzlerce insanlar görüyoruz. Her insan aynı karakterde olamayabiliyor. Çünkü bazı insanlar size karşı gülerken bazıları da somurtuyor olabilir. Peki sizce hangisi size karşı dürüst? somurtkan olan mı yoksa size karşı gülen mi? İnsanın içinden geçen cevap elbette gülen kişidir. Pekala yüzünüze karşı gülen kişi ya sizi aldatıyorsa? Bu somurtkan kişinin iyi niyetli olduğu anlamına tabiki de gelmiyor fakat olaya şu yönden bakmalısınız; konuştuğunuz insanlar size aslında jest ve mimikleriyle, yüz ifadeleriyle ipucu veriyorlar.

2h6aiie Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir

Sizde bu ipuçlarından yola çıkarak insanları biraz daha anlayabilirsiniz. Yüz okuma sanatı sayesinde karakterlerin kişiliklerini tanıyabilirsiniz. Örneğin bir insanın size bakarken soru sorduğunuzda gözünü kaçırması en basitlerinden. Hele ki farklı kültürde ve ırkta olan insanları tanımak çok çok daha zordur.

nb5cbb Yüz Okuma Sanatı Görsel Eğitim Setini Full İndir

Yüz okuma sanatı sadece bizlerin değil gizli istihbarat örgütlerininde ilgi alanına giren bir konudur. Bu sebeple yüz okuma sanatlarını öğrenmek sizler için genel kültürünüz açısından faydalı olacaktır. Bizlerde sizlere yüz okuma sanatı görsel eğitim setini ücretsiz olarak sunuyoruz. İyi seyirler dileriz. Yüz okuma sanatını torrent hızında çok kısa bir sürede indirebilirsiniz.

Torrent indirme linki: http://turbobit.net/f8o1cnn10nr7.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>