Askeri Konular

Yerli Yapım Milli Zırhlı Mini Tank Ankebot Hakkında Bilgi

ankebot zırhlı araç hakkında bilgi

Değerli okuyucularımız bugün sizlere Yerli yapım olan milli  zırhlı mini tank ankebot projesinden bahsedeceğiz. Emin olunki en baştan belirteyim sizlere göğsünüz kabaracaktır. Çünkü böyle bir yapım görmek inanki bu vatanın evlatları olarak bizleri oldukça mutlu ediyor. Dış güçlere bağlı kalmadan yerli sanayinin ve türk gücünün aklıyla birleşen projeler bizleri 2071 hedeflerine doğru ilerletecektir.

yerli yapım milli zırhlı araç

Türklüğün ruhu askerliktir. Bu ruhumuzun atalarımız zamanında akılla buluşunca en iyi savaş malzemelerini onlar üretiyorlardı. Atalarımızın bize bıraktığı bu askeri akıllı mirası bizlerin devamın ettirmesi çok önemli. Bu potansiyelde türk insanında mevcuttur.

milli zırhlı mini tank hakkında bilgi

Konya’da bir firma tarafından üretilen insansız zırhlı mini tank kara aracı ANKEBOT ismiyle adlandırıldı. Üzerinde gelişmiş kamera sistemi ve hafif makineli silahla terörle mücadelede askerlerimize ve emniyet güçlerimize oldukça yararlı olacak. Suriye operasyonuyla birlikte kara kuvvetlerimiz bu tür mekanik hassas araçlara ihtiyaç duyuyor.

zırhlı mini tank ankebot hakkında bilgi

Uzaktan kumanda ile kontrol edilen mini tank; gözetleme, yakın muhabere, bomba imha, yangın söndürme ve yaralı taşıma özelliklerine sahip. 1 metre yüksekliğinde ve 1,5 metre uzunluğunda paletli mini tank görünümündeki robotu görüntülü joystick kumanda paneli ile kontrol edilebilmektedir. 8 saatlik aküsü, saatte 6 kilometre hız kapasitesiyle 100 kilogram yükü taşıyabiliyor. Tehlikeli ve zorlu arazilerde yüksek savunma gücüne sahiptir. Bomba imha, yangın söndürme özelliklerede sahip olan Ankebot sıcak çatışmalarda yaralıları taşımada da ayrıca fayda sağlayacaktır.

yerli yapım milli zırhlı mini tank ankebot

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>