Sinema ve Tiyatro

Yer Çekimi Filmini Türkçe Dublajlı Seyret

yer çekimi filmini full izle

Sevgili duslerkulup takipçilerimiz bugün sizlere geçtiğimiz yıllarda vizyona giren ve dünya çapında milyonlarca kişinin beğenisini kazanan Yer Çekimi orjinal adıyla The Gravity filmini sunacağız. Dram, korku, gerilim temalı olan filmin senaryosunu Alfonso Cuarón yazmıştır. Çok sayıda ödül kazanmıştır.

the gravity filmini full hd seyret

Filmin konusu başrolde geçen Dr. Ryan Stone ilk kez uzaya çıkar. Son görevi olan ve emekli olmaya karar veren astronot Matt Kowalsky ile birlikte hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar ve mekikleri parçalanır.

yer çekimi filmini tek parça hd izle

Bu durumun Rusların uzay araçlarına karşı düzenlemiş bir saldırı olduğu kısa sürede anlaşılır. Uzayın derin boşluklarında hayatta kalma mücadelesi veren iki arkadaşın oksijenlerinin tükenmesiyle yörüngeye girip giremeyeceklerini soluksuz izleyebilirsiniz.

Yer Çekimi 2013 (The Gravity) Filmini Türkçe Dublajlı Seyret

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>