Sağlık Köşesi

Yenilenmenin Seçkin Adresi

Yenilenmenin Seçkin Adresi

Kendini iyi hissetme ve yenilenme, kadın ya da erkek her insanı rahatlatan ve kendine güvenini perçinleyen bir olgu olmaktadır. Bu kapsamda, sağlıklı adımlarla yenilenip daha güzel görünmek isteyenlerin en yakın destekçisi Dr. Buket Yıldırım, medikal estetik ihtiyaçlarına en uygun tedavi yöntemleri kullanmaktadır. Fiziksel olarak ve ruhsal olarak kişiyi rahatlatacak bir etki taşımakta olan medikal estetikler, kapsamlı sağlık hizmetiyle gerçekleştirilmektedir. Yıpranmış ciltlere ameliyatsız çözüm isteyenler ya da ince dudaklarını geçmişte bırakıp dolgun dudaklarla yaşamlarına devam etmek isteyenler medikal hizmet alımları sağlayabilir.

 

İnce Dudaklara Çözüm

 

           Vücudumuzun estetik ve güzel görünümünde önemli bir sağlayıcısı olan dudaklar, kalıtımsal ya da yapısal olarak veya yaşlanma sorunlarından kaynaklanarak incelebilmektedir. Bu bağlamda, ince dudakların daha dolgun görünüme kavuşmasını sağlayan dudak dolgusu ankara arayışlarında, sunulan hizmet oldukça elverişlidir. En yeni teknolojik ürünler ve alanında uzman doktor aracılığı ile, dolgun dudak hayalleri kolaylıkla gerçeğe dönüşebiliyor.

 

Dolgun dudaklara sahip olabilmek tek bir seansla mümkün olmaktadır. Bu bağlamda, alanında uzman hekim ve deneyimli ekip arkadaşları doğrultusunda yürütülen dolgu işlemleri, medikal sağlık ihtiyaçlarında da uygulanabilmektedir. Örneğin, doğuştan ince dudaklara sahip bir kadın sunulmakta olan medikal sağlık hizmeti aracılığı ile, güvenle daha dolgun dudaklara kavuşabilir.

 

Dolgu İşlemi Nasıl Yapılır? Dolgu maddesinin dudaklara enjekte edilmesi yoluyla gerçekleştirilen dudak dolgusu işlemi, öncesinde uzman doktor muayenesiyle birlikte gerçekleşir. Dudak şekillerinin düzeltilmesi, inceliklerin yok edilmesi, daha kalın ve dolgun dudaklara sahip olunması dudak dolgusu ankara aracılığıyla sağlıklı koşullarda yapılmaktadır. Yaklaşık olarak on beş ya da yirmi dakikalık bir uygulama sürecinin ardından dudak dolgu işlemi tamamlanmış olur.

 

Dolgu işlemine başlamadan önce anestezik bir kremin dudaklara sürülmesi ve çok ince bir iğne yardımıyla dudaklara dolgu maddesinin enjekte edilmesi neticesinde hasta, günlük normal yaşantısına kolaylıkla geçebilir. Tamamen steril koşullar kapsamında yürütülen uygulamalar dudak dolgusu ankara farkıyla yaşanabilmektedir.

 

 Yenilenmenin Sırrı İçin Zaman içerisinde dış çevre etkileri ve yaş dolayısıyla yıpranma sorunları ciltlerin günden güne yorulmasına ve nemini kaybetmesine sebep olur. Bunun yanında, sivilce oluşumları ve lekelenme gibi sorunlar da ciltlerin canlılığını ve nemini yitirmesine sebep olur. Bu cilt nemlilik yitirme sorunlarının önüne geçebilmek de hydrafacial adı verilen medikal bakım işlemi doğrultusunda sağlanmaktadır.

 

Her insanın daha sağlıklı bir cilt ve daha iyi nefes alan gözenekler için medikal bakıma ihtiyacı vardır. Geniş bir sağlık hizmeti kapsamında yürütülen hydrafacial hizmetiyle; leke tedavisi başta olmak üzere; boyun ve dekolte yenilenmeleri ve cilt bakımı gibi hizmet alımları gerçekleştirilir. Cerrahi yöntemler haricinde yürütülen bu hizmet sayesinde, sağlıklı görünümlere kavuşabilmek ameliyatsız olarak da mümkün olmaktadır.

 

Ameliyatsız Temizlenme       Ameliyat olmaya gerek kalmadan estetik bir boyun ve dekolte görünümüne sahip olma ihtiyacında uygulanan temizleme ve yenileme işlemi, ciltlerin daha rahat nefes alabilmesinde önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu doğrultuda uygulanan hydrafacial hizmeti ile; boyun ve dekolte bölgelerindeki deforme sorunları giderilir. Örneğin; çok sık kilo alıp verme neticelerinde yaşanabilen boyun derisi incelmesi, sarkması gibi sorunlar, sözü edilen temizlenme yöntemi ile birlikte kolaylıkla giderilebilmektedir.

 

Daha iyi bir görünüme kavuşabilmek için yapılan uygulama öncesi, lokal anestezik bir krem uygulamasıyla temizleme işlemi başlatılır. Ardından, yaklaşık olarak beş ya da on dakika süren temizleme uygulamasıyla işlem sonlandırılmış olur. Özellikle Güneş ışınlarının zararlı etkileri dolayısıyla ve yaşlanma ile birlikte karşılaşılan sarkma sorunları bu işlemin ardından dört ya da altı ayda bir olmak üzere ortadan kaldırılır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>