Cep Telefonu ve Teknoloji

Yeni Skype Kişi Ekleme Sorunun Çözümü

Düşler kulüp okuyucularım, bildiğiniz gibi messenger kullanıcıları artık skype üzerinden msnye girmekteler.Bu birleşme sonucunda birtakım sorunlarda ortaya çıktı.Messenger kullanıcılarının ençok sıkıntı çektiği bir konu kişi ekleme sorunu skype giriş yapıp kişi ekleme yerine gelip ekleyeceği kişinin hotmail adresini girdiğinde bulunamadı hatası veriyor işte buna çözüm sunacağız.Resimli olarak anlatacağım adımları dikaktlice takip ederseniz nasıl kişi ekleyeceğinizi görebilirsiniz.

skype kişi ekleme

İlk başta www.outlook.com sitesine girip hotmail adresinize giriş yapıyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra  http://people.live.com site adresine giriyorsunuz ve yönet butonuna tıklayıp, davetleri görüntüle diyorsunuz.

Daha sonra aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.Orada Arkadaşlarınızı Messenger’a ekleyin yazısına tıklayın.

skype kişi ekleme nasıldır

Son olarak eklemek istediğiniz kişinin e-posta adresini yazın ve ileri deyin.Davet et butonuna basın.Hepsi bu kadar hayırlı olsun 🙂

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>