Sağlık Köşesi

Yaşlı Ve Hasta Bakım Hizmetleri

Yaşlı Ve Hasta Bakım Hizmetleri

Yaşlılık doğal bir süreç olup insan hayatının en son noktasıdır. Metabolizma gerilemeye başladığı için kişiler günlük gereksinimlerini karşılamakta zorluk çekerler, birde yalnızlık bu duruma eklenince kişinin depresyona girmesi kaçınılmaz olur. Ankara’da hizmet veren firmamız yaşlı bakımı, hasta bakımı, yatalak hasta bakımı gibi bir çok konuda deneyimli ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Hasta bakıcı Ankara olarak sizleri ve sağlığınızı önemsiyor ve ciddiye alıyoruz.

Hasta Refakati

Hastanede yatan ve temel gereksinimler için refakatçiye ihtiyaç duyan kişiler için refakatçi buluyor ve haşmetlerimiz ile daima sizlerin yanında yer alıyoruz. Hasta bakıcısı veya deneyimli sağlık personeli ile duruma göre değerlendirme yapıyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Hastanın tıbbi tedavisinin idamesi için deneyimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. www.ibnisinadanismanlik.com internet sitemizi inceleyerek bizimle iletişime geçebilir ve kafanıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Yaşlı Bakımı

Yaşlanma süreci insan hayatında özel ilgi ve alaka gerektiren bir süreçtir. Artık kendine yetemeyen ve ruhsal olarak yorgun olan yaşlılar kendilerine arkadaş arama ve evin içinde bir ses olarak nitelendirdikleri sesi duymak istemektedirler. Firmamız yaşlı bakıcısı hizmeti ile onları mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hizmetinizdedir. Yaşlı bakımı hizmeti verecek kişileri özenle seçiyor ve mutlaka yaşlı yakınlarından geri bildirim alarak çalışıyoruz. Yaşlanmayla beraber gelişen bir takım hastalıklar ile yaşlılar baş edememekte ve tedavileri sekteye uğramaktadır. Personelimiz hem yaşlı hastaların kişisel bakımları hemde tıbbı tedavilerinin sürdürülmesi için yardımcı olurlar ve onların en iyi şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için çalışırlar.

Hasta Bakımı

Hastalık sürecinde kişilerin temel gereksinimleri kadar ruhsal gereksinimlerinin de karşılanması gerekir ki hastalık süreci en az zararla atlatılsın. Hasta bakımında uzman personelimiz özellikle tıbbi tedavinin sürdürülmesi konusunda deneyimli ve bilgilidir. Hastanede veya evde hasta bakımı hizmeti veren firmamız istediğiniz halinde yatılı olarak da hizmet vermektedir. Hasta bakıcı eğitimini itina ile yapıp kısa bir eğitime tabi tuttuktan sonra görevlendirme yapıyoruz. Bu konuda sizlerin güvenini ve memnuniyeti önemsiyor ve ona göre planlama yapıyoruz.

Haftanın Her Günü Hizmet

Firmamız verdiği hizmetleri kesintiye uğratmamak ve hizmetin devamlılığını sağlamak için haftanın her günü hizmet vermektedir. Hangi konuda hizmet almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek bizi arayabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet ve koşulları hakkında detaylı görüşme yaparak sizlere uygun bir fiyat belirlenmekte ve hizmet verilmektedir. Ekibimizde bulunan her personelimiz itina ve özenle çalışmakta ve hizmet vermektedir. Sadece hafta sonları 2 saat esnek olarak hizmet vermeye devam etmektedirler. İster evde ister hastanede verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz, size en uygun seçenek hangisiyse biz size göre hareket eder ve hizmet veririz. Hastalarınızı ve yaşlılarınızı güvenle bize teslim edebilir ve hakkımızda değerlendirme yaparak bize dönüt verebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>