Yaşlı Köpeğiniz İçin; Yaşlı Köpek Maması Fiyatları

advance maxi senior buyuk irk yasli kopek mamasi 15 kg 9383 22 B Yaşlı Köpeğiniz İçin; Yaşlı Köpek Maması Fiyatları

Yaşlandıkça sindirimi zorlaşan ve güçleşen köpekler için, sindirim sistemini rahatlatan ve düzene sokan yaşlı köpek mamaları kullanılmalıdır. Genellikle protein bakımından zengin olarak üretilen yaşlı köpek mamaları, köpeğinizin kaslarını güçlendirir, deri dayanıklılığını arttırır. Aynı zamanda bu köpek mamaları, köpeklerin kan şekerini de düzenli tutmaktadır. Yaşlı köpek maması fiyatları, içlerinde bulundurdukları malzemeye, besin değerlerine ve miktarına göre farklılık göstermektedir. Köpeğinizin damak tadına göre; somonlu, patatesli, tavuklu, pirinçli, tahılsız köpek mamaları mevcuttur. Köpeğinizin ırkına, fizyolojik özelliklerine en uygun mamayı seçip, nemlendirerek köpeğinize sununuz. Ve mamanın yanında her zaman su bulundurunuz.
Light Köpek Maması İle Kilo Problemine Son
Light köpek mamaları daha az et oranı içerirken daha fazla tahıl oranı içermektedir. Kilolu köpeklerin sağlığını düşünerek hazırlanan light köpek maması, düşük kalorili ve yağ oranı bakımından azdır. Belirli bir protein oranı ile köpeğinizde kas kaybı oluşturmadan, vücut yağ oranının düşüşünü sağlar. Vücut ağırlığını kontrollü bir şekilde normal düzeye getiren bu mamalar, düzenli bir şekilde kullanıldıklarında daha fazla olumlu sonuç vermektedir. Light mamaların içlerinde, yağlanmanın ilerlememesi için buna uygun olarak, az miktarda karbonhidrat kullanılmaktadır. Zaten köpeklerin bünyelerindeki aminoasitler, karbonhidrat üreteceğinden fazla karbonhidrat takviyeli mamalar, köpeğinize kilo konusunda yardımcı olamayacaktır. Yüksek enerjili olan light mamalar, köpeğinizin daha fazla enerji harcamaya zorlayacak ve zamanla kilo vermesini sağlayacaktır.
Petlebi Online Pet Shop; Pet Shop Olmaktan Ötesi
İşini sevgiyle yaparak farkını ortaya koyan petlebi online pet shop, tüm müşterilere ve hayvanlara en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye çalışır. Alanında kaliteli, duyarlı, güvenilir, sevgi dolu hizmet vermektedir. Bunlar;
• Köpek ürünleri (köpek maması, köpek bakım ürünleri, köpek tasması, köpek konservesi, köpek ödül mamaları, köpek tarak ve fırçaları)
• Kedi ürünleri (kedi maması, kedi tuvaleti, kedi kumu, kedi tasması, kedi tarak ve fırçaları, kedi taşıma çantaları)
• Evcil dostlarımız için yuva arama ve sahiplendirme hizmetleri
• Güvenilir veteriner klinikleri hakkında bilgi
• Mutlu müşteri merkezi hizmeti ile iletişim
HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile ortaklaşa çalışarak barınaklara bağış ulaşımını da sağlayarak, sadece ticaret amaçlı oluşturulan diğer sitelerden farklı olarak hayvanlara gösterdiği sevgiyi ve duyarlılığı ortaya koymaktadır.

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)