Askeri Konular

XM307 Tam Otomatik Bombaatar Silahı

XM307 otomatik bombaatar

 

XM307 Gelişmiş bir mürettebat silahıdır ve Abd tarafından tasarlanmış olup tam otomatik şekilde ateş eden bir bombaatar tüfeğidir. Aslında türü bir bombaatar olsada  2 dakika içerisinde birkaç parçası değiştirilerek yüksek kalibreli mermi atan bir ağır makinalı tüfeğe dönüşebilmektedir. Dünyada sınıfının en iyisi olarak görülmektedir. Gücü ve isabetliliği dosta güven düşmana korku salmaktadır. 2 kişi tarafından kullanılabilmektedir ve 23 kg ağırlığa sahiptir. Dakikada 250 mermi atabilir ve 2000 etkin, 3600 maksimum menzile sahiptir.

Muazzam atış gücü sayesinde karıdan gelen birlikleri durdurmakta ve onlara ağır kayıplar verdirebilmektedir. Ayrıca bir bölgenin savunulması için de oldukça uygundur. Emsallerine oranla neredeyse hiç tepme göstermez ve sabitlemek için kum torbaları gibi şeylere ihtiyaç duymaz. Ateşlemesi oldukça kolaydır ve yeni nesil bombalarıyla hava patlayan bombaları da ateşleyebilmektedir.

XM307 OTOMATİK BOMBAATAR TÜFEĞİ TANITIM VİDEOSU:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>