Oyun Dünyası

X4: Foundations Uzay Aksiyon Oyununu Full İndir

x4 foundations uzay aksiyon oyununu full indir

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, x4 foundations uzay aksiyon oyununu sizlere sunacağız. X4 oyunu uzayda geçen ve foundations versiyonuyla sürülmektedir. Uzayda aksiyon dolu oyunlar oynayabileceksiniz. Adeta uzayda heyecan ve aksiyonlu bölümler geçireceksiniz. Uzay  yolunda star wars savaşları gibi heyecanlı anlar yaşayacaksınız.

x4 foundations uzay aksiyon oyununu yükle

x4 foundations oyunu oldukça kaliteli grafiklere sahiptir. Yepyeni bir sürüm olarak piyasaya sürülen oyun yüksek özellikli cihazlar istemektedir. Yani bu oyundan feyz almak istiyorsanız öncelikle iyi özelliklere sahip cihaza sahip olmalısınız. Bu oyun için upgrade yapmanıza değmez fakat; uzay aksiyon oyunu vasıtasıyla diğer oyunları da rahatlıkla oynayabileceksiniz. X4 foundations uzay aksiyon oyununda uzay boşluğunda zarar veren ufoları yoketmelisiniz. Ufolar bilinmeyen cisimler tanımlanamayan düşmanlar. Oyunu windows 10 sürümünde iyi bir şekilde oynayabileceksiniz. X4: Foundations Uzay Aksiyon Oyununu Full İndirebilirsiniz.

x4 foundations oyununu crackli indir

X4: Foundations Uzay Aksiyon Oyunu Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-6700 or AMD equivalent
Bellek: 16 GB RAM 
Grafik: Nvidia GTX 1070 or AMD equivalent
Sabit Disk: 12 GB 
Directx : Version 11

indirme

http://link.tl/1Xe2j

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>