Cep Telefonu ve Teknoloji

Wpa Wps Tester Premium Android Wifi Kırma Programını Full İndir

wpa wps tester premium andorid programı

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere birçoğumuzun işine yaracak bir android uygulamasını sunacağım. Android cep telefonları çoğaldıkça internete girme gereksinimi artıyor. Fakat operatörlerin bize sağlamış olduğu mb, gb hakları yetersiz kalıyor. Bu soruna çözüm, bulunduğunuz yerdeki wifi şifrelerini kırmak geliyor. Peki bulunduğunuz yerdeki internetlerin wifi şifrelerini cep telefondan kırabiliyormuyuz? yada kırabilirsek nasıl kırabiliyoruz? Size sunacağımız normalde ücretli olan fakat bizim size ücretsiz olarak sunacağımız wpa wps tester premium android wifi kırma programıyla gerçekleştireceksiniz.

android wifi kırma programı indir

Öncelikle cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Ve busybox yükle olması gerekiyor. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra telefonunuzu bağlıyorsunuz ve aktarıyorsunuz. Ardından kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz. Sadece wps wpa şifrelerini kırıyor yani yanında yeşil yanan şifreleri %60 veya altındaysa daha iyi sonuç veriyor yakındaki şifreleri kırabiliyor ama %100 kıracak diye birşey yoktur. Çünkü yeni nesil modemler değişik şifreleme teknikleri yaptıkları için kırılması güçtür.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/3BRa/CVAqETtRD

Android Wpa Wps Tester Premium programı ile wifi şifresi nasıl kırılır türkçe anlatım:

https://www.youtube.com/watch?v=lTkKyf05J-o

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>