Oyun Dünyası

World Of Tanks Blitz Android Tank Savaş Oyunu Yükle

world of tanks blitz oyununu full indir

Duslerkulup.com okuyucularımız, yepyeni bir oyun paylaşımıyla sizlerin karşısındayız. Artık oyun dünyası android dünyasına kaymış durumda. World Of Tanks Blitz isimli android cihazlar için yapılmış hazırlanan ve 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda ses, çözünürlük ve görüntü kalitesi oldukça yüksek seviyede. Savaş oyunları içerisinde tank özelliği bakımından farklı bir tarza sahip olan World of tanks dünya savaşına adeta yol açıyor.

world of tanks blitz android tank savaş oyununu cep telefonuna indir

Oyunda şehirleri size verilen tankla ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Oyun para hilelidir. Bu sebeplede istediğiniz tankı istediğiniz tarzda modifiye edebileceksiniz. Tanklar arasından en iyisini seçin ve düşmanlarınızı yoketmeye başlayın. Oyun online oynanabilmektedir. Tanklar sizler için kritik silahlarınız olacaktır. Haydı bakalım savaşma zamanı.  

world of tanks blitz oyununu tek link full yükle

duslerkulup indirme linki (1)

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZgpqnZcVhdRReech7iTl16lL5dOz3AxgBV

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>