Program, Yazılım, Donanım

Workstation İşletim Sistemi Sanallaştırma Yazılımı İndir

işletim sistemi sanallaştırma programı indir

VMware Workstation programı, bilgisayar kullanıcılar için inanılmaz imkanlar sunmaktadır. Bu program sayesinde bilgisayarınıza birçok işletim sistemi kurabileceksiniz. Kuracağınız işletim sistemleri sayesinde Windows 7, windows 8 gibi önemli işletim sistemlerini birarada bulabileceksiniz. Oluşturacağınız sanal işletim sisteminin işlemci, ram, disk gibi ayarlarını yapabilirsiniz. İlk olarak programı bilgisayarımıza kuruyoruz ve sanal işletim sisteminizi oluşturuyorsunuz.

işletim sistemi sanallaştırma programı indir

İso dosyasından veya cd/dvd medyasından kurmak istediğimiz sistemin dosyalarını gösteriyorsunuz. İstediğiniz kadar sanal işletim sistemini kurabilirsiniz. Vmware tools programını kullanarak bu açıdan faydalanabilirsiniz. Sanal işletim sistemine bağlanarak tam ekranda işletim sistemine bağlanabilirsiniz. Windows 8, Windows 7, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows 10, Windows XP, Ubuntu gibi işletim sistemlerini sanallaştırabilirsiniz.

Programlar ve Keygen Ekli’dir.

İndirme linki: http://turbobit.net/11w2swxgoroi.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>