Program, Yazılım, Donanım

Wordpress Yazı İçerisinde Etiketleri Otomatik Gösterme

wordpress yazı içi etiket ekleme

Merhabalar düşler kulübü okuyucularım, sizinde bir wordpress blog siteniz muhakkak vardır ki bu konuyu okuyorsunuz, vede sitenizde yazdığınız makalelerin içerisinde temadan kaynaklı olarak yazının etkiketlerini gösteremiyorsunuzdur. Bu sorununuzu çok basit bir şekilde çözebileceğinizden emin olun.Size vereceğim 2-3 kelimelik kod ile bu sorununuzu hemen aşabilirsiniz. Aşağıdaki kodu kopyalayın.

<p><?php the_tags(); ?></p>

Wordpress kontrol panelinize girip Görünüm sekmesine tıklayıp ardından Düzenleyiciye tıklayın.Sağ menüde single.php yani tekil yazıya girip makaleninizin neresinde görünmesini istiyorsanız oraya ekleyin kodunuzu.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. @arslanturk0687 “& n b s p ;” tırnak içerisinde belirttiğimiz kodu kullanabilirmisiniz. Kod aktif çalıştığından dolayı boşluk bıraktık harflerin arasında boşlukları siliniz.

  1. Çok sağ ol. Bu Etiketler: yazısının yanına bir boşluk bırakmak istiyorum. Nasıl bırakırım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>