Winrar Programı Crc Hataları ve Kesin Çözümleri

x2s09i Winrar Programı Crc Hataları ve Kesin Çözümleri

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, oyun, program indirenler genelde karşılaştığı problemler winrar hatalarıdır. Winrar programı dosyaların içerisine sıkıştırılarak upload edilmesinden dolayı bir takım sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunlara çözüm bularak winrar hatalarının üstesinden gelinebilir.

Winrar crc hatalarının temel sebebi ya baştan dosya sıkıştırma işlemi gerçekleşirken meydana gelen hatalardandır yada crc hatasını alırken yanlış parola girmiş olabilirsiniz. Parolayı yanlış girmeniz durumunda kesinlikle açamazsınız. Crc hatasını aldığınız zaman hangi partta parola hatası var ise belirtilir. İndirme işlemlerinizi yaparken internet kopması yaşamamalısınız. Bunun haricinde indirme tam boyut olarak inmelidir. En ufak hatalarda crc alınabiliyor.

Crc hatalarının çözümü olarak, en kesin ve net olanı dosyayı tekrar indirmektir. Dosyayı 2. kez indireceğiniz zaman alternatif linklerden denemek lehinize olacaktır. Winrar programınızı güncel tutmak sizin için ayrı bir avantaj sağlayacaktır. Aynı indirdiğiniz dosyalar çoklu part ise eğer tek site üzerinden aynı linkler sıralamasıyla indirmelisiniz. Karışık indirmelerde bu sorunlar yaşanabilir. Bir başka winrar crc hatalarının çözümü olarak winrara girip onar butonuna basarak dosya kurtarmasını sağlayabilirsiniz.

Winrar crc hatasına videolu olarak çözüm:

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>