Program, Yazılım, Donanım

Winrar Password Unlocker Şifre Kırma Programını İndir

winrar password unlocker

Düşler kulüp takipçilerimiz, birçoğumuz internetten oyun,program daha geniş kapsamıyla birçok yazılım indirmekteyiz.Upload edenlerin birçoğu çalınmalara karşı veya dahada tanınmak için winrar dosyalarını şifrelemekteler.Dosyaları indiren internet kullanıcıları ise bu şifreleri girmeden indirmiş olduğu dökümanı kesinlikle kullanamazlar.Bazen nerden indirildiği bilinmeyen şifresi yazmayan rar dosyaları olabilir.Peki böyle durumlarda winrar dosyaları sonsuza dek açılmayacakmı tabiki hayır.Winrar password unlocker şifre kırma programıyla sorunlarınızı çözebilirsiniz.Program deneme yanılma yöntemi  ile şifreleri tek tek deneyerek sonuca ulaşmanızı sağlar. Program ile şifre kırma süreci programlanabilir. Şifrenin sayılardan, harflerden oluşması gibi bazı bilgilere sahipseniz şifre kırma süresi oldukça kısalır.

İndirme linki: http://turbobit.net/uy8ti7t1iqxt.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Selam ben İndiriyom Kuruyom ve Bu Şifre Yi Kırabilicegini düşünüyom inşallah haklısnız ben yanılırım inşallah

  2. abi vallaha indirdim nasıl bişe çıkacağını bende bilmiyorum açtım kuruldu şifreyi kırmaya uğraşıyor yavrucağız 😀 😀

  3. güzle benziyo ama ilk kurduğumda sesli seesli virüs kuruyo zanneddim 😀 iyi çalışıyor ama hiç şifre kıramadım çok uzun olduğu için ama % 100 çalışıyor tavsiye ederim sizede çok telekkür ederim bu programı yaptığınız için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>