Program, Yazılım, Donanım

WinRAR 5.71 Full Dosya Açma Programını Son Sürüm İndir

Saygıdeğer okuyucular, döküman evrak açma sıkıştırma programı olan WinRAR programı sizler için en fullünü sunacağız. Windows işletim sistemini kullanarak bilgisayarlarımız için oldukça güçlü ve verimli bir arşiv yönetim sistemine sahip olacaksınız. Winrar sayesinde internet üzerinden indirdiğimiz sıkıştırılmış dosyaları sorunsuz bir şekilde açabilir dolasıyla birçok evraklarınızı yedekleyebilirsiniz. En çok kullanılan yöntemlerden birisi ise verileri yedekleyip, onların boyutunu düşürerek depolamadan tasarruf sağlamaktır. .RAR, .ZIP, .7-ZIP, .TAR, .GZ gibi formatlarda dosyalarınız varsa ve açılmıyorsa artık sorun yaşamayacaksınız çünkü bu yazılım ile sorunsuz bu işi halletmiş olacağız. Bununla birlikte depolamada yer açılmasını yeniden sağlamak için mutlaka zipleme yani sıkıştırma yolunu kullanmalısınız. Film dosyaları, Excel sunumları veya .ISO dosyalarını yüzde sekiz ile yüzde on beş oranında sıkıştırabilir. Bizde sitemizde sunum yaparken sıklıkla bu yazılımı kullanıyoruz. Bunun sebebi hem başkaları tarafından alınmasın diye şifre ile koruyabilmek ve program paylaştığımızda içerisinde ki crack dosyasının değiştirilmemesini sağlamak için.

Her ne kadar sitemizde tam versiyonu bulunsa da demosunu bile indirseniz size hiçbir zaman kısıtlama sunmuyor. Zaman zaman sosyal medyada da bu konuda capsler dönmüştü. Süresi dolduğunda ufak bir pencerede lisans satın almanızı rica ediyor ve kapattığınızda ise kullanıma devam edebiliyorsunuz. Dilerseniz ömür boyu böyle kullanabilirsiniz ancak o ufak pencere bile arada sırada olsa sinirleri bozabiliyor. Bu açıdan tam sürümü indirmeniz de yarar var.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>