Program, Yazılım, Donanım

Winrar 5 2016 Sürümünü Orjinal Full Türkçe İndir

winrar 5 2016 sürümünü indir

Sevgili okuyucularımız, bugün sizlere Winrar 5.30 beta programını sunacağım. Winrar programı son sürüm 2016 versiyonlu olarak yapımcılar tarafından piyasaya sürülmüştür. 32 ve 64 bit işletim sistemi desteğiyle herkesin kullanımına açıktır. Winrar programını bilmeyenimiz hatta kullanmayanımız yoktur sanırım. Çünkü dünyada en aktif olarak kullanılan arşivleme yapan ve rar, zip, 7zip, tar, iso gibi uzantıları çözüp açabilen bir programdır. Ayrıca yüksek boyutlu dökümanlarınızı da sıkıştırabilirsiniz Winrar 5.30 2016 sürümüyle.

winrar 5 2016 sürümünü full tek link indir

İnternette indirilen %80’e yakın dosya rar ve zip uzantılıdır. Bu yüzden format atılan bilgisayarlara yüklenen ilk program winrardır. Yeni sürümüyle birlikte orjinal sıkıştırma algoritması geliştirilmiştir. görsel olarakta 32 bit ve 64 bit uyumluluğu mevcuttur. Çoklu ciltleme özellikleride vardır. Winrar programını kullanırken oldukça yararlı vakitler geçireceksiniz. Winrar 5.30 beta 3 2016 programını son sürüm tek link türkçe full olarak sitemizden indirebilirsiniz.

İndirme linki: https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZBU20ZnFVwlGkoQp76sOfpvPihUzlw8Cv7

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>