Çizgi Film Dünyası

Winnie The Pooh – Roo ile Bahar Zamanı Çizgi Filmini Türkçe İzle

Winnie The Pooh çocukluğumuzun efsane çizgi filmlerinden birisidir. Biliyorsunuzki 2000 li yılların başında gösterilen bu çizgi filmin baş kahramanları winny, roo, pooh, tigger, piglet, tavşan, eşek, christoper robin ve daha fazlası. Efsane çizgi filmin, animasyon filmini izlemek istermisiniz. Winnie the poo çizgi filminde eğlence dolu vakitler geçireceksiniz.

Heyecan limitiniz oldukça yüksek seviyede olacak. Gülmeye doyamayacaksınız. 1 saate yakın animasyon filmini izleyeceksiniz.  Winnie The Pooh – Roo ile Bahar Zamanı çizgi filmini en yüksek kalitede türkçe dübjlajlı olarak seyredebileceksiniz. Winny, roo, pooh, tigger, piglet, tavşan, eşek, christoper robinin en macera dolu çizgi filmini seyredeceksiniz.  

Çizgi filmin konusunda ise Winnie The Pooh ve arkadaşlarıyla yepyeni bir macera içerisinde. Mevsimler arasında en güzel zamanı olan bahar aylarının ve gerçek dostluğun büyüsünde arılar etrafta vızıldıyor, çiçekler açıyor, Roo, Pooh ve Tigger eğlenceye ve oyuna hazırlar. Fakat Tavşan, bahar temizliği bitene kadar hepsinin içeride işlere yarım etmesi konusunda ısrarlıdır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>