Program, Yazılım, Donanım

WinHex Silinmiş Dökümanları Kurtarma Programı İndir

winhex silinmiş dökümanları geri getirme programı

Sevgili okuyucularımız bugün sizlere WinHex isimli çok önemli bir programını sunacağım. WinHex xWays isimli yazılım her türlü kaybettiğiniz, sildiğiniz dosyaları geri getirmektedir. Hard disk veya dijital hafıza kartlarımız son zamanlarda bizler için önemli yer tutmaktadır. Çünkü bu hafızalara zamanla virüs bulaşabiliyor çok önemli dosyalarınızı kaybedebiliyorsunuz. Sabit diskleriniz, flaş diskleriniz, hafıza kartlarınız gibi birçok dosyaları özenle uğraşarak sizlere tekrar getirmek için çözüm sağlamaktadır.

winhex programını full türkçe tek link indir

Özellikle format atanlar için oldukça faydalıdır. Birçok esnek özelliğe sahip olan programı bilgisayarınıza kurup çalıştırmanız yeterlidir. Bilgisayarlarınızda kaybettiğiniz tüm dosyaları ücretsiz olarak artık geri getirebileceksiniz. Kendisine has tarzıyla sizleri şaşırtacak.

İndirme linki:

http://turbobit.net/nxgs7kg9cl4h/WinHexPortable.rar.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>