Cep Telefonu ve Teknoloji

Wifi Mouse PRO Cep Telefondan Fare Kontrol Uygulaması İndir

wifi mouse programını cep telefonuna full indir

Sevgili okuyucularımız, bugün sizlere Wifi Mouse PRO Apk uygulamasını sunacağım. Bu uygulama sayesinde bilgisayarlarınızda kullanacağınız mousenizi wifi vasıtasıyla yönlendirebileceksiniz. Öncelikle tabikide android cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirdikten sonra bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu bir mause gibi kullanabileceksiniz. Cep telefondan bilgisayar faresi olarak kullanabileceksiniz. Wifi mouse pro full ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanışlı ve basit bir programdır.

cep telefonundan bilgisayar faresini kontrol etmek

Bilgisayarınızın işletim sistemine göre linkte belirteceğimiz siteye bağlanarak mouse serverlarını belirlemelisiniz. Ardından telefonunuzdan programı açın,tarama yapacaktır ve pcnizde de alt sağ barda Wifi pro programı IP’sini gösterecektir,oradaki IP telefonda da gözükecektir. Telefondan IP’nin sağında bulunan içinde zincir halkası olan kutucuğa tıklayın ve Connection to mouse server diyecek ardından siyah bir ekran gelecek,yani bağlanmış bulunuyorsunuz. Siyah alanda parmağınızı gezdirirken bilgisayar ekranına bakın. Wifiniz açık olsun, Data/Veri ile bağlanmaz.

duslerkulup indirme linki (1)

http://www93.zippyshare.com/v/jJkCV0g1/file.html

 

duslerkulup indirme linki (2)

http://wifimouse.necta.us/

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>