Cep Telefonu ve Teknoloji

Wifi Manager Kablosuz Bağlanma Uygulamasını İndir

wifi manager kablosuz bağlantı programını indir

Değerli duslerkulup.com okuyucularım, bugün sizlere android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz önemli bir uygulamayı sunacağım.  Wifi manager kablosuz bağlantı apk uygulaması, laptoplar kadar güçlü olmayan cep telefonlarımızın wifi özelliğini geliştirerek çevredeki ağların bağlantı kalitesini yükseltiyor. Yani bulunmuş olduğunuz konumda bir wireless ağı olduğunu varsayalım 1 diş yada 1 seviye çekmektedir.

wifi bağlantı kalitesini yükseltme programı indir

Mesafe uzaklığından dolayı veya akıllı cihazınızın wifi özelliğinin yetersiz olması sebebiyle bu sorunu yaşıyorsunuz. Wifi manager premium kablosuz bağlantı uygulamasıyla birlikte ağları daha çok el altında tutabileceksiniz ve daha yüksek hızlı veri akışı alabileceksiniz. Wifi manager premium apk uygulamasını indirip telefon veya tabletinize kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kman.WifiManager&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>