Cep Telefonu ve Teknoloji

Whatsfake – Whatsapp Sahte Mesaj Oluşturma Uygulaması İndir

whatsapp sahte mesaj oluşturma

Değerli misafirlerimiz, whatsapp uygulama paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Whatsapp kullanıcılarının artmasıyla farklı ihtiyaçlarda ayrıca oluşmaktadır. Daha önce sizlere instagram uygulaması için sahte direkt mesaj oluşturma uygulamasını paylaşmıştık. Bu kez sizlere Whatsapp uygulamanızda kendinizi hazırlayıp, yazacağı sahte bir mesaj sohbeti oluşturabilirsiniz. Biraz daha detaylı olarak açıklayacak olursak, bir isim yazıyorsunuz.

whatsfake uygulamasını indir

Ardından konuşma içeriğindeki senaryoyu siz belirliyorsunuz. Belirlediğiniz senaryoya sizde cevap veriyorsunuz ayrıca. Buna bağlı olarak gerçek bir görüşme gerçekleştiriyormuş havası verebilirsiniz.
Peki bunu hangi amaçla kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi her türlü amaçlarda kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza hava atabilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Örneğin ünlü bir sanatçıyla mesajlaşıyor gibi gösterip, profil fotoğrafını da bu doğrultuda belirleyip, çakma sohbetler oluştrabilirsiniz. İyi eğlenceler.

duslerkulup indirme linki (1)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiawy.whatsfake

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>