Cep Telefonu ve Teknoloji

Whatsapptan Engellendiğimi Nasıl Anlarım Tüm Olasılıklar

whatsapp engel öğrenme

Whatsappta engellenmek çok kişinin haz etmediği bir durumdur. En çok kullanılan sosyal program olan whatsapp programında arkadaşların birbirlerini listeden silmek sizi engellemeyen kullanıcıların sohbet ekranında son görülme zamanını veya çevrimiçi olup olmadığını görebiliyorsunuz. Birbirlerinin karşılıklı olarak son görülmeleri fotoğrafları durumları olmayan kişiler ya engellemişlerdir yada rehberlerinden silip kaldırmışlardır.

whatsapp engeli neden yedim

Şimdi bazı kullanıcılar beni neden engelledin diyor fakat sizi engellediğini düşündüğünüz kişi ara ara çevrimiçi görünüyorsa engellememiştir. Engelleme durumunda hiçbir hareketini göremezsiniz. Muhtemelen sizleri listesinden kaldırmıştır. Ayrıca engellenip engellenmediğini anlamak için kullanıcıya bir mesaj gönderdiğinizde mesajlarınızın yanında iki okey işareti çıkacaktır fakat mesajlarınızı okumayan kullanıcılarda engel olmasa bile bu ikinci işaret çıkmayacaktır. Dolayısıyla durumu tüm olasılıklarıyla analiz etmeniz gerekecektir.

whatasapp engellendiğimi öğrenme

Bazı olasılıklarda ise fotoğrafını herkese kapatıldığında acaba fotoğrafımı kaldırdı yoksa benimi sildi gibi sonuçlar çıkıyor. Whatsapptan Engellendiğimi Nasıl Anlarım diyorsanız bir arkadaşınız durum paylaşmışsa ve bu paylaştığı durum engellendiğiniz ve listesinden silindiğinizi düşünüyorsanız durum güncellemeside kaybolur. Bu da bir olasılıktır. En garanti yol ise rehberden silinip silinmediğini anlamak için arkadaşınızı arayın ve ciddi konuşun sizi tanımazsa rehberinden silmiştir. Başka rehberinde kayıtlı olan arkadaşınızdan da kontrol ettirilerek whataspptan engelleyip engellemediğini anlarsınız.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>