Cep Telefonu ve Teknoloji

Whatsapp+ Plus Yeni Son Sürüm Apk Full İndir

whatsapp+ Plus son sürüm full indir

Duslerkulup.com’un değerli ziyaretçilerimiz, bugün sizlere son zamanlardan popüler android uygulaması olan Whatsapp’ın Plus versiyonunu sizlere sunacağız. Whatsapp+ Plus apk uygulaması kendisini baştan aşağıya modifiye ederek yepyeni özellikler sizlere sunuyor.Whatsapp uygulamasında bildiğiniz gibi 2 seçenek bulunmaktadır. Ya görünürlüğünüzü gizleyeceksiniz. Yada açık tutacaksınız. Gizli tuttuğunuz takdirde başkalarının son görülmesini görememe sorunuyla karşılaşıyorsunuz. Whatsapp Plus sürümünde ise geliştirilen özellikle son görünme özelliğinizi kapatmanıza rağmen başkalarının son görünme zamanını görebilme imkanı sunuyor. Ayrıca görsel dizaynında, temasındada yepyeni güncelleştirmeler yapılmıştır. Ek olarak son günlerde yeni çıkan mavi tik işareti görülmesinide kontrol etmenizi sağlıyor.

Whatsapp+ Plus Özellikleri:
-Mavi tık okundu özelliğini kapatabilirsiniz.
-Görünmezlik modu ile kimse sizi online göremez.Fakat siz onları görebilirsiniz.
-Çok sayıda farklı tema
-Görüntü ve videolarınızı kalite kaybı olmadan gönderme

Whatsapp Plus android uygulamasının kurulumu:
Uygulamayı sıfırdan kurup aktivasyon yapamazsınız, ilk başta sisteminizde yüklü olan Whatsapp uygulamasını siliyoruz, üzerine bunu kuruyoruz kurarken eski yedeği yüklemek istermisiniz diyecek evet diyeceksiniz.

Önemli Not: Telefonunuzda Whatsapp önyüklü olarak bulunuyorsa, silseniz bile güncellemesi silinir sadece kısacası whatsapp silemezsiniz, ve bunuda üstüne kuramazsınız.

İndirme linki: http://turbobit.net/yv96jhldhn3n.html
Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>