Cep Telefonu ve Teknoloji

Whatsapp Kişilerinizin Çevrimiçi Durumlarını Takip Etme Uygulaması

whatsapp arkadaşların ne zaman online olduğunu görme

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere whatsappta kullanabileceğiniz en yararlı uygulamalardan birisini paylaşacağım. Whatsapp –  whatsStats kişilerinizde bulunan arkadaşlarınızın, yakın çevrenizin veya takip etmek istediğiniz bir kişinin ne zaman saat kaçta dakika dakika giriş çıkışlarını tespit etmenizi sağlayan uygulamadır. Eş, dost, çocuk, aile bireylerinizi bu şekilde hangi zaman aralıklarında online olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Uygulama kendisini okadar geliştirdi ki yalnızca online olma geçmişi değil, whatsapp durum geçmişlerinide, hatta ve hatta fotoğraf değişim geçmişini bile görebileceksiniz.

whatsapp kişileri takip etme uygulaması

Hemde ayrı ayrı kişi kişi detaylı raporlara ulaşabileceksiniz. Uygulamanın kullanışı oldukça kolay ve basittir. Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı öncelikle kurmak olacaktır. Ardından whatsStats uygulamasını kurarak, 1 gün geçmesini beklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü detaylı bir rapora ve sağlıklı verilere ulaşabilmek için, giriş çıkışların program tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamayı ovi store üzerinden de ayrıca temin edebilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZAlqeZpkf4KsoyqmmTLmefdL3sk7FTQjM7

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>