Program, Yazılım, Donanım

WebBrowserPassView Tarayıcılardaki Kayıtlı Şifreleri Bulma Programı

tarayıcılardaki şifreleri bulma programını full indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere WebBrowserPassView isimli programı paylaşacağım. Artık tarayıcılarınızdaki şifreleri görebileceksiniz. Tarayıcıların şifreleri hatırlama özelliği kolaylık getirdiği kadar kullanılan şifreleri çabucak unutma özelliğinide beraberinde getiriyor. Bu sebeple hangi sitede hangi şifreyi kullandığımızı hatırlamak elzem bir durum haline geliyor.

webbrowsterpassview programını full indir

WebBrowserPassView programıda Internet Explorer, Mozilla Firefox (tüm versiyonları), Google Chrome, Safari, Opera, Facebook, Yahoo, Google, GMail, Hotmail vb girilen tüm hesap kullanıcı adı ve şifrelerini görüntülemenizi sağlayacak. Aynı zamanda programı şifre kurtarma programı olarak da kullanabilirsiniz. Program portable olduğu için bilgisayara kurulum yapmadan kullanımınıza açıktır. Ayrıca bilgisayarınızda da unuttuğunuz şifreleri rahatlıkla hatırlayabilirsiniz.

https://userscloud.com/vakgwr5swu2h

https://openload.co/f/QqS-mGZ0pTs/WebBrowserPassView_1.82..Cesur.rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>