Program, Yazılım, Donanım

Video Rotator – Vidyo Döndürme Programını Tek Link İndir

video rotator vidyo döndürme programı indir

Duslerkulup.com okuyucularımız, teknoloji geliştikçe vidyo çekme, vine çekme gibi aşamalar yaygınlaşmaya başladı. Son zamanlarda özellikle fotoğraf kadar kısa videoları yüksek kalitede çekmekteyiz. Fakat anlık olarak çekilen vidyolar bazen istediğimiz gibi görünemeyebiliyor. Bu sebeple problemler yaşayabiliyoruz. Bilgisayarlarımızda da videolarımızı güzel bir şekilde görüntüleyebilmek için vidyo döndürme programlarını ihtiyaç duyuyoruz.

videoları döndürme programını full indir

Video Rotator programı ise bu açıdan bizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır. 90 derece saat yönünde, saat yönünün tersine, yatay ayna ya da baş aşağı döndürmek için en ideal programdır. MP4, AVI, MPG, FLV ve MOV formatlarındaki görüntülerinizi artık rahatlıkla dönüştürebileceksiniz. İphone, samsung cihazlarınız ile çektiğiniz videoları bile rahatlıkla döndürebileceksiniz. Hemde çok kolay. Rotate – döndür butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ayrıca toplucada vidyolarınızı döndürebilirsiniz.

İndirme linki:

http://turbobit.net/n56y9gsg6t58.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>