Oyun Dünyası

Vegas Crime Simulator Android Oyununu Para Hileli Yükle

vegas crime simulator android oyunu

Gta oyuncuları Vegas Crime Simulator  android oyununu çok sevecekler. Vegas crime simulator oyununu cep telefonda açık alanda geçen bir oyundur. Naxeex LLC stüdyosunun geliştirdiği Vegas Crime Simulator android oyununda amaç; kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz şehirde düşmanlarınızla savaşmak. Bu mod apk yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir.

vegas crime simulator para hileli yükle

Kullanabileceğiniz farklı silahlar, araçlar, kötü niyetli çeteler, kıyafetleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Oyunda heyecan dolu anlar sizleri bekleyecek. Vegas sokaklarında terör estiren kişileri bulup teker teker yoketmelisiniz. Vegas Crime Simulator vasıtasıyla android oyununuzu para hileli olarak yükleyip dilediğinizce oynayabilirsiniz.

gta tarzı oyunu full yükle

Oyundaki karakterinizde aslında GTA ‘daki ile aynı yapılmış diyebiliriz. Grafikler, araçlar, silahlar ve daha fazlası telefonda oynanabilmeye yönelik üst düzey yapılmış. Tank, top, hileler vasıtasıyla da vegas crime simulator android oyununda para hileli olarak rahatlıkla oynayabileceksiniz. Helikopterler ve uçaklarıda kullanabileceksiniz. Köprülerden yüksek hız yaparak geçeceksiniz. Oyun ekranında güç, enerji, harita yön tuşları ve koşma butonu mevcut.

indirme

http://turbobit.net/lwji5284a53c.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>