Özgün Siyaset

Vanga Nine Kehanetleri Uydurma Çıktı

İkinci dünya savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret ettiği, Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı iddia edilen ve çağın en büyük kahini olarak gösterilen Vanga Nine diğer adıyla Baba Vanga?nın kehanetleri uydurma çıktı.

vanga nine kehanet
1996 yılında vefat eden ve görme engelli olan Bulgaristan’ın Nostradamus’u ölümünden kısa süre önce, 2010 yılında tüm dünyayı saracak korkunç bir savaş çıkacağını ileri sürmüş ve şöyle demişti:
kenahetçi vanga baba uydurma çıktı
2010 yılında aralarında Hindistan’ın da bulunduğu 4 Asya ülkesinin liderlerine suikast düzenlenecek. Bu suikastlar büyük yankı uyandıracak ve 3. dünya savaşının çıkmasına neden olacak. Kasım ayında başlayacak olan 3.dünya savaşı 2014 yılına kadar devam edecek.
Kendisinin birçok kehanetinin tuttuğunu ve diğer tüm kehanetlerinin tutacağını iddia eden Bulgar halkı ve daha birçok insan hayal kırıklığına uğradı; çünkü yukarıda verdiğimiz en büyük kehaneti olan 3. Dünya Savaşının çıkacağı ile ilgili olay gerçekleşmedi.Bu durumda diğer kehanetlerinin de beklenmesi bir anlam ifade etmez.Ayrıca tüm müslüman alemi bilir ki geleceği Allah?tan başka kimse bilemez.Bu onun bir kez daha kanıtlanmış olduğunu göstermiştir.

Bu durum Vanga Nine ile ilgili bildiği diğer kehanetlerin nasıl bildiğine dair iddiaları güçlendirmiş oldu. Peki neydi bu iddialar?
Bu iddialara göre dünyanın yaklaşık 50 yıl içinde ne yaşayacağı bilinmektedir. Dünya büyükleri tarafından birkaç tanesi Rus ajanları tarafından bu kadına bildirildi ve bu kadın da bunun bir kaç tanesini açıkladı: fakat 2003’ten itibaren Türkiye gibi aniden atağa kalkan ülkeler bu senaryoları alt üst etmiş olacak ki bunlarda bazı değişiklikler yaşanmış

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>