Oyun Dünyası

Vane Zeka Bilgisayar Oyununu Full Türkçe İndir

vane zeka bilgisayar oyununu full indir

Saygıdeğer sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, vane isimli bilgisayar oyununu sizlerle paylaşacağım. Uzun zaman önce unutulmuş sakinlerinin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışırken tehlikeli, kötü hava şartlarına maruz kalmış topraklarda seyahat edin. Zeka türü oyunları seviyorsanız yapmanız gereken şey vane oyununu bir an önce oynamaya başlamış olmaktır. Vane zeka oyununu bilgisayarınızdan oynarken tehlikeli mağaraların derinliklerinden ineceksiniz. Issız bir şekilde yol alırken ipuçları takip ederek doğru yolda ilerlediğinizden emin olmalısınız. Emin olduğunuz anda ise tek yapacağınız şey çıkış yolunu bulmak olacaktır. Önünüzde bulunan tarihte  tulmaya yüz tutmuş bir tarih yatıyor. Tehlikeli mağaraların derinliklerine inin, ıssız harabelerini keşfedin ve sizin de bir parçası olduğunuz ipuçları için fırtınalı göklerde süzülün.

Dünyanın en hareketli dönemlerinde yer alan karakterinizi kontrol ederek takip ettiğiniz yolu tamamlamalısınız. Dünyanın en karmaşık ve sırlı güzergahlarına dahil olacaksınız. Bununla beraber zekasal olarak tüm yeteneklerinizi ortaya koymalısınız. Birçok zeka oyunlarını oynamış olabilirsiniz ama bu oyunun sizlere vereceği haz ve farklılaşma oldukça yararlı olacaktır. Vane zeka bilgisayar oyununu full türkçe olarak indirebileceksiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>