Eğitim Dünyası

Uyurken Bilinçaltı ile İngilizce Öğrenme Görsel Eğitim Seti

Sevgili ziyaretçilerimiz, insanlar rahatlıklarını çok fazla düşkündürler. Hayatlarının her alanlarında dinlenme uyuma ihtiyacı duyarlar. Çalışırken az çalışayım, biraz daha fazla uyuyayım, daha çok dinleneyim gibi çalışmamak felsefesi üzerine kurulu anatomiye sahibiz 🙂 Birde çalışmak isteyipte mayışan gruplar var. Mesala ingilizce öğrenmek isteyen bir kişi tam niyetleniyor fakat uykusu geliyor diye düşünelim. Uyursan ders çalışamazsın mantığı vardı günümüze kadar. Artık öyle değil 2 işi birarada yapabileceksiniz. Rahatça yatağınıza uzanacaksınız. Uyurken ingilizce öğreneceksiniz 😀 Uyurken bilinçaltı yöntemiyle subliminal bir şekilde ingilizce öğrenme yolu görsel eğitim setiyle geçmektedir. Uyuduğunuzda bilinçaltınızı harekete geçirerek uzman kişilerin hazırladığı görsel eğitim seti vasıtasıyla zihninize uyku halinizde erişim sağlanıp telkinler verilecek. Uyurken bilinçaltınız zihninizin boş olması sebebiyle bilgileri toplayıp daha kolay öğrenebileceksiniz. Bilinçaltınız ingilizce dersini öğrenmenizde size kolaylık gösterecektir.

uyurken bilinçaltı ile ingilizce öğrenme

Uyurken Bilinçaltı ile İngilizce Öğrenme Görsel Eğitim Seti

Türkçe anlatımlı olarak hazırlanan tam 200 adet İngilizce sesli derste şarkılarla ve örneklerle pekiştirilmiş İngilizce sesli eğitim sayesinde boş zamanlarınızda, evde, otobüste, serviste ingilizce öğrenerek vaktinizi verimli kullanabilirsiniz. Uykuda dinleyerek ingilizce öğreneceksiniz. Uyandığınızda şakır şakır ingilizce konuşacaksınız 😀

indirme

http://buyur-indir.net/hmjv054kzok8.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>