Cep Telefonu ve Teknoloji

Utorrent Telefondan Müzik, Film İndirme Android Uygulaması

utorennt telefondan müzik film indirme programını indir

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere utorrent telefondan müzik, film indirme android uygulamasını paylaşacağım. Utorrent programı bilenler bilirler, internet üzerinden birçok yüksek boyutlu oyunları, programları indirmeye olanak sağlıyor. Artık cep telefonunuzdan da yüksek boyutlu oyunları, filmleri indirebilirsiniz.

android utorrent uygulaması yükle

Utorrent programını kullanmak isteyenler için bir tavsiyemiz şu olacaktır. Wifi ile indirmelerinizi yapmanız. Çünkü sizin internet paketinizin kotası yeterli olmayabilir. Programla mp3,film,oyun vb. dosya türlerini android cihazınıza rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Torrent apk dosyasını indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak android cep telefonunuza film, müzik, oyun yükleyebilirsiniz.

android uygulamasını yükle

İndirme linki: 

https://cloud.mail.ru/public/051f61ce6cfb/%C2%B5Torrent%C2%AE%20Pro%20-%20Torrent%20App%20v2.113%20(By%20SubZero).rar

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>