Üniversite Vize, Final Not Hesaplama Android Uygulaması İndir

2e5ukuc Üniversite Vize, Final Not Hesaplama Android Uygulaması İndir

Sevgili üniversite öğrencileri ve duslerkulup.com misafirlerimiz, bu makalemizi okuyorsanız ya sınav vaktiniz yaklaşmıştır veyahut sınavlara girmiş kaç puanla dönemi tamamlayacağımın hesabını yapıyorsunuzdur. Üniversite öğrencilerinin kafasına takılan en çok soru vize nedir, final nedir, vizeden kaç alırsam dönemi geçerim, finalden en düşük kaç puan almam gerekir gibi sorular.

rhvh2x Üniversite Vize, Final Not Hesaplama Android Uygulaması İndir

Üniversitelerde her ne kadar farklı sistemlerde bulunsa da vize ve finaller yapılmaktadır. Vizeler 1. sınav ilk birkaç ünite olarak çıkmakta, finallerde ise dönem boyunca işlenen tüm konulardan mesul olur genelde öğrenciler. Sizlerde artık üniversite vize final puan hesaplama android uygulaması sayesinde sınavlardan tahmini olarak almayı düşündüğünüz yada almış olduğunuz puanların ortalamasını hesaplayarak dönem ortalamanızın kaç geleceğini tespit edebilirsiniz.

saumht Üniversite Vize, Final Not Hesaplama Android Uygulaması İndir

Ayrıca tahmini olarakta vizeden düşük alan arkadaşlarımız finalden kaç alarak geçebileceğini saniyeler içerisinde tespit ederek öğrenebilir. Buna bağlı olarak sınavlarına daha sıkı olarak çalışabilir. Gönlümüz tüm üniversite öğrenci arkadaşlarımızın dönem uzatmadan rahatlıkla okullarını bitirip, hedeflerine koşmalarındaki ilk engeli atlatmalarıdır. Üniversite puan hesaplama uygulamasını google play indirme linkine tıklayarak kolayca indirip ücretsiz olarak kurabilirsiniz. Tekrardan duslerkulup.com olarak başarılar dileriz. 🙂

duslerkulup indirme linki 1 Üniversite Vize, Final Not Hesaplama Android Uygulaması İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.raptiye.universitenothesaplama

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>