Program, Yazılım, Donanım

Uninstall Tool Program Kaldırma Yazılımını Full İndir

uninstall tool program kaldırma yazılımını full indir

Merhabalar değerli duslerkulup.com takiçilerim bugün sizlere bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak silmek temizlemek istediğiniz oyun program yazılımları kaldırmanızı sağlayacak aracı paylaşacağım.Uninstall Tool programı türkçe, windowsun klasik program kaldırma özelliğine karşın daha detaylı olarak bu işlemi yapmaktadır. Gerek windowsun program kaldırma özelliği gerek programların kaldırma özelliklerinde öyle yada böyle gereksiz veriler kalabiliyor. Bu gibi veriler zamanla bilgisayarımızın yavaşlamasına neden oluyor.
Uninstall Tool programı kaldırma işlemlerinde gerek kayıt dosyalarında (reg) gerek programın klasöründe gereksiz veri bırakmamaktadır. Program Türkçe olmak üzere birçok dilde destek sunmaktadır.

Desteklediği işletim sistemleri

Windows 2000, XP, 2003, Vista ve Windows 7/8/8.1

İndirme linki: http://turbobit.net/05de3yyluk5j.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>