Cep Telefonu ve Teknoloji

Ümraniye Ariston Servisi Tüm İstanbul’a Hizmet Veriyor

Tüm dünyada beyaz eşyaların kullanım oranları ülkelerin gelişmişlik düzeyinin bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Ülkemizdeki beyaz eşya kullanımı giderek artmakta, teknolojik özelliklere sahip birçok beyaz eşya markası insanların hayatlarını kolaylaştırmak için birbiriyle yarışmaktadır. Kullandığımız her beyaz eşyanın periyodik olarak bakımlarının yapılması, o cihazın çok daha uzun süreler kullanılmasına imkan sağlamaktadır.

Ümraniye Ariston Servisi, garantisiz beyaz eşyalarınızın her türlü bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekte, 20 yılı aşkın bir süredir sizlere hizmet vermektedir. Beyaz eşyanızla ilgili servis taleplerinize en kısa sürede cevap veren firma hızlı bir şekilde servis hizmeti sunmaktadır. Verilen gün ve saatte randevusuna gelen teknik ekipler sizlerin bekleyerek vakit kaybetmenizi önlemekte olup, öncelikle beyaz eşyanızın arızasını kesin olarak belirlemek için arıza tespit çalışması yaparak size detaylı bilgi vermektedirler. Müşterinin onaylaması halinde tamir işlemlerine başlayan teknik ekipler, cihazın değişmesi gereken arızalı parçalarını da orijinal yedek parçalar ile değiştirmektedir. Hiçbir şekilde ve durumda orijinal olmayan garantisiz yedek parçalar kullanılmamaktadır. Onarım işlemleri tamamlandıktan sonra cihaz çalışır şekilde müşteriye teslim edilmekte, firma tarafından da 1 yıllık ücretsiz bakım garantisi hediye edilmektedir. Garanti süresi içinde, garanti kapsamına giren ya da yapılan onarımdan kaynaklanan bir sorun söz konusu olduğunda, firma bedelsiz olarak servis hizmeti vermektedir. Acıbadem Ariston Servisi, pek çok teknik servisin aksine haftanın yedi günü 24 saat aralıksız servis hizmeti sağlamakta, günün herhangi bir saatinde de arasanız sizlere cevap verebilmektedir. Bunun yanı sıra, firmanın uyguladığı gezici servis hizmetleri ile de beklenmedik bir anda meydana gelen beyaz eşya sorunlarınız en yakın gezici ekip adresinize yönlendirilerek çözümlenmektedir.

Maltepe Ariston Servisi, faaliyetlerine başladığı günden bugüne garantisiz beyaz eşyalarınızın her türlü sorununda sizlere yardımcı olmaktadır. Doğruluk ve güven temelleri üzerine kurulan bir anlayışla çalışmalarına devam eden firma, uygun fiyat politikaları, sağladığı avantaj ve ayrıcalıkları ile sektörde ayrı bir yerde durmaktadır. Siz de bu farklılığı yaşamak istiyorsanız tek bir telefon ederek servis talep etmeniz yeterlidir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>