Cep Telefonu ve Teknoloji

Twitter’da Kişilere Resim veya Özel Mesaj Nasıl Gönderilir?

twitterda özel mesaj nasıl gönderilir

Merhabalar sevgili okuyucularımız, bugün sizlere twitter’da kullanabileceğiniz yeni bir fonksiyonu anlatacağım. Twitter son zamanalrda hayatımızın olmazsa olmazlarından oldu. Bu sebeple yeni güncellemelerde kapımızda oluyor. Çünkü ihtiyaçlar artıyor. İlk kuruluş amaçlarından farklı amaçlara doğru yol alıyor. Karşılıklı olarak mesajlaşmak prensibinde olmayan twitterda yavaş yavaş facebook varimsi havalar almaya başlıyor. Her ne kadar ceoları bunu istemezsede kullanıcı potansiyeli buna mecbur ediyor. Çünkü en basitinden popüler bir kullanıcıya tweetle ulaşmak, takip edilen kişinin aktif olarak re-tweetlerini kontrol etmesine bağlıdır. Yüz binlik bir profilin sahibi gelen her tweeti görüntüleyemeyebilir, fakat gelen özel mesajları kontrol edebilmesi daha kolaydır. Bu sebeple özel mesaj, mesaj yoluyla resim gönderme fonksiyonlarının twitterda aktif olması şart oldu.

twitterda başkalarına özel mesaj nasıl gönderilir

Peki bu özelliği nasıl kullanacak kullanıcılar? Cevabına hemen geçelim. Android ve iOS  uygulamaları ile direkt mesaj gönderebiliniyordu. Çıkan yeni versiyon ile artık tarayıcı üzerinden de diğer bir kullanıcıya mesajla birlikte resim de gönderileceksiniz. Üst bölümde eklenen mesaj kutusu resmi ile birlikte kişisel mesajlarınıza ulaşabilir veya bir kullanıcının ismine dokunarak ona özel mesaj yollayabiliyorsunuz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>