Cep Telefonu ve Teknoloji

Turkcell En Yakın Nöbetçi Eczane Nerede Uygulaması

turkcell nöbetçi eczane sorgulama

Eczaneye ihtiyacınız olduğunda, gece vakti ya da haftasonu sokak sokak gezmeye son! Eczane servisi ile bulunduğunuz yere en yakın eczaneleri öğrenebilirsiniz.Sorgulama yaptığınız zaman dilimine göre; o anda hizmet alabileceğiniz ve bulunduğunuz yere en yakın eczanelerin telefon bilgilerine, ECZANE yazıp 7777?e kısa mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.
Ücretlendirme
Servis kullanım ücreti sorgulama başına KDV, ÖİV dahil 90 kuruş?tur.Servis kapsamında verilen içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin kullanımından kaynaklanan her türlü sorumluluk kullanıcılara aittir.
Kullanım
7777?ye ECZANE yazıp kısa mesaj göndererek bulunduğunuz yere en yakın eczane bilgilerine ulaşabilirsiniz.Ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir büyük şehir için; ECZANE İL SEMT ya da ECZANE SEMT bilgisi yazarak,3 (üç) büyük şehir dışındaki iller için ise ECZANE İL yazarak, 7777 servis numarasına kısa mesaj göndererek istediğiniz bölgede eczanelerin telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Örnek: ECZANE 34 ACIBADEM , ECZANE DENIZLI
Eczane servisi 2222 numarasından da sorgulanabilir.Eczane ile hangi eczanelerin bilgilerini öğrenebilirim?
Eczane , Pazar haricindeki günler için saat 19:00?a kadar hizmet veren Türkiye sınırları içerisindeki eczaneler ile, Pazar günü için saat 19:00?a kadar hizmet veren eczanelerin ve tüm günlerde saat 19:00?dan ertesi günün sabahına kadar hizmet veren Türkiye sınırları içerisindeki eczanelerin (nöbetçi eczane) telefon bilgilerini sağlar.
İletilen Telefon numaralarına tıklayamıyorum neden?
Telefon fonksiyonu ile ilgili bir özelliktir. Telefonunuz mesaj içerisinde yer alan numara bilgilerini tıklayarak arama özelliğine sahip olmadığı için arama yapamıyorsunuz.
Hangi telefonlar destekliyor?
SMS alabilen tüm telefonlar ile eczane servisinden faydalanabilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>