Türk Yapımı Zula Savaş Oyununu Full Türkçe Tek Link İndir

7qy6Dl Türk Yapımı Zula Savaş Oyununu Full Türkçe Tek Link İndir

Sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, zula oyunu türk yapımı olarak piyasaya çıkan harika savaş oyunlarından birisi. Counter Strike tarzı olan zula oyunu online olarak yalnızca oynanabilmektedir. Türk yapımı haritaları olan Kuzey Irak, Trabzon Uzungöl, Üsküdar, Kıbrıs Açıkları, Hangar, İnşaat, Düğün Salonu, İnternet Kafe, Paris gibi mapleri vardır.

P0OlD8 Türk Yapımı Zula Savaş Oyununu Full Türkçe Tek Link İndir

Silah açısından yerli yapımlara öncelik verildiği görülmektedir. Haritalar kadar silahlarada önem verilmesi oldukça ilgi çekicidir. Milli Piyade Tüfeği, Bora 12 keskin nişancı tüfeği, ağır makinalı, el bombaları, tabancalar sizi sizden alacak. Haritalarda çok farklı fonksiyonlar bulunmaktadır. Ölüm maçı adlı senaryoda belirli bir sayıda öldürme skoruna ulaşanlar süre bitiminden önce oyunu kazanmış sayılırlar.

Eğer istenen öldürme sayısına ulaşmamışsalar süre bitiminde en çok öldüren grup oyunu kazanmış sayılır. Sabotaj senaryosunda ise bomba kurma, sancak savaşında rakip alandaki sancağı kendi bölgenize getirip puan kazanmaya çalışma amacındasınız. İsterseniz kendi haritanızı kurup odayı şifreleyip kendi dostlarınızla yabancı kişilerin girişini engelleyerek savaşabilirsiniz. Hiçbir ek yazılıma gerek kalmadan counter strike gibi sunucu v.s gerektirmeden eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Zula ve gladyo isimde iki taraf bulunmaktadır. Bu taraflardan birisi olabilirsiniz. Zula oyununun hileleri konusunda en çok sorulan sorulardan birisidir. Oyunun hileleri bulunmamaktadır. Böyle olmasıda gayet iyidir. En azından oyunda kontrol mekanizmasına gerek kalmamaktadır. İyi oyunlar dileriz 🙂

LyObNb Türk Yapımı Zula Savaş Oyununu Full Türkçe Tek Link İndir

duslerkulup indirme linki 1 Türk Yapımı Zula Savaş Oyununu Full Türkçe Tek Link İndir

http://cdnnova.zulaoyun.com/misc/zula_full_setup.exe

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>