Eğitim Dünyası

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine En Kolay Yoldan Bağlanma

türk telekom müşteri hizmetlerine bağlanma
Saygıdeğer okuyucularımız, el değiştirmesiyle birlikte yepyeni bir kaliteye kavuşan turk telekom firması müşterilerine tek çatı altında hizmet vermeye devam ediyor. Öncelikle yapılan altyapı değişimleriyle beraber daha kaliteli ve çoğunluğu kapsayan firma oldu. Örneğin TTNET ve aveayı bünyesine de katarak Türk Telekom yapısına kavuşturdular. Yapılan bu değişimle tek sesli yanıt sisteminden Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olarak 444 1 444 ‘den hizmet veriyorlar. Türk telekom mobil, ev, sabit internet, tivibu gibi müşteri hizmetleri tek çatı altında bulunmaktadır. Biz ise sizlere mobil üzerinden müşteri hizmetlerine kolay yoldan nasıl bağlanacağınızı anlatacağız.

Türk telekom müşteri hizmetlerine hızlıca en kolay yoldan bağlanabilmek için öncelikle 2’yi tuşlayın. Sonrasında 3 ve 0’ı tuşladıktan sonra 1 dakika içinde türk telekom müşteri hizmetlerine ulaşmış olacaksınız. Bu sayede rahatlıkla işlerinizi halledebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>