Cep Telefonu ve Teknoloji

Truck Driver: Crazy Road Android Yarış Oyununu Full İndir

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Truck Driver oyununu sizlere paylaşacağım. Tır sürme oyunları bazılarımız için büyük tutkudur. Simülasyon olmaları sebebiylede gerçekçilikleri oldukça fazladır. Android oyunu olan truck driver ile cep telefonlarınızda gerçekçi bir sürüş keyfine varın. Android cihazlar için gerçekten tır sürme hissini yaşatacak bir oyundur.

Gerekse grafikler, gereksede ses deneyimleri sizlere ayrı bir keyifli haz verecektir. Truck driver: crazy road android yarış oyununda off road keyfininde tadını farklı bir şekilde alacaksınız. Truck driver oyununu oynarken isterseniz joysticklerden de faydalanabilirsiniz.

2016 yapımlı olan truck driver oyununda sizler için ayrı bir eğlencede şu olacaktır. Kariyer seçenekleri. Çünkü oyunda istediğiniz gibi araç alım satım işleri yapabileceksiniz. Bu sebeplede ayrı bir avantajınız olacak. Şimdiden sizlere iyi oyunlar dileriz.

İndirme linki: http://www74.zippyshare.com/v/7TH75jHj/file.html

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>