Çizgi Film Dünyası

Trt Çocuk Kendin Yap: Evde Langırt Nasıl Yapılır?

ev yapımı langırt nasıl üretilir

Değerli düşler kulübü okuyucularımız bugün sizlere evlerinizde çocuklarınızın eğlenebileceği, vakit geçirebileceği hobi olarak oynayabileceği langırt yapımını sunacağız. Öncelikle langırt oyunu hakkında bilgisi olmayan kişiler hakkında ufakça bilgi verelim. Langırt oyunu büyük bir masada en az 2 kişi en çok 4 kişiyle oynanan futbol müsabakasıdır.

trt çocuk kendin yap evde langırt yapımı

Masa içerisine yerleştirilmiş 4 tane çubuk kola bağlı futbolcularınız rakip kaleye gol atabilmek için ve gol yememek için uğraş veriyor. Sizlerde onları kontrol ediyorsunuz. Futbolcularınız sürekli yerlerinde sabitler sadece siz onları kendinize göre  ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Trt çocuk ise ev yapımı langırtın nasıl yapılacağını kendin yap programı ile bizlere anlatmış.

Gerekli malzemeler:

-Ayakkabı kutusu

-Mandal

-4 tane oval çubuk

-Makas

-Sulu veya guaj boya ve boya fırçası

-Mini futbol topu

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>