Program, Yazılım, Donanım

Trojan Killer 2.1 Virüs Silme Programını Full Tek Link İndir

trojan silme programını tek link indir

Sevgili düşler kulüp okuyucularım, sizlere Trojan Killer programını tanıtacağım.Trojan Killer yazılımı, zararlı bilgisayar virüslerini temizlemek için kullanabileceğiniz bir güvenlik aracıdır. Trojan, spyware, adware, dialer, malware gibi ve daha bir çok farklı zararlı yazılımı temizlemek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir güvenlik programı olan Trojan Killer ile truva atlarını hızlı ve etkili bir şekilde bilgisayarınızdan silebilirsiniz. Sürekli internette dolaşıyorsanız bilgisayarınıza dosyada sık sık indiriyorsanız bilgisayarınıza virüs bulaşma ihtimali yüksektir.Bu yüzden bu tür programlar ile zamanlanmış temizlik yapmanızı tavsiye ediyorum.

trojan killer 2.1 programını full indir

İndirme linki: http://uploaded.net/file/1oznpruo

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. turbobite değilde hotfileye yüklerseniz indirenler açısından çok kolaylık olur iyi çalışmalar

    1. @fatih çolak öneriniz bizim için önemlidir fakat turbobite uploadlarımızı yapmamızın sebebi hotfile yaptığımız upload dosyalarını belirli zamandan sonra siliyor silmeyen tek yer var şuan turbobit. Bu yüzden yüksek boyutları dosyaları silinip tekrar upload etmek yerine tek seferde sağlam bi yerde olmak daha mantıklı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>