Oyun Dünyası

Tower Unite Oyununu Full Son Sürüm İndir

tower unite oyununu indir

Sevgili okuyucularımız, bugün sizlere Tower Unite isimli yapım, inşaat, tasarım sistemini sunacağız. Tower Unite bilgisayar oyunu oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış ve hazırlanmış oyun içerisinde oyun kapsayan eğlenceli sürümdür. Dilerseniz tek ve çok oyunculu modları ile hoşça vakitler geçirebilirsiniz.

tower unite oyununu full yüksek çözünürlükte indir

Oyunun içerisinde bulunan birçok mini oyun sayesinde keyifli dakikalar yaşayacaksınız.  Tower unite oyunu nasıl oynanır diye sorabilirsiniz. Tower Unite oyununun senaryosunda kendinize ait bir parti -eğlence partisi :)- oluşturacaksınız. Karakter tasarımları yapacaksınız bunlarla yetinmeyip mekansal olarakta tasarımlar gerçekleştireceksiniz.

tower unite oyununu bilgisayarınıza indir

Oyun içerisinde mini golf, koşu, lunapark, uzay savaşları gibi ve daha fazlası birçok küçük oyunlar bulunmaktadır. Çocuklar için mükemmel bir karışım. İnanılmaz bir oyun deneyimine sahip olacaksınız. Tower unite oyununu full son sürüm ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 ve üzeri (yalnızca 64 bit)
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli 64-bit CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB VRAM ile DX10 Uyumlu GPU
Boyut: 3,31 GB

indirme

http://link.tl/1yhio

Tower Unite Oyununu Full Son Sürüm Oynanış Videosu

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>