Oyun Dünyası

Total War Three Kingdoms Strateji Oyununu Tek Link İndir

Değerli düşler kulüp takipçilerimiz, Total War Three Kingdoms strateji oyununu size sunacağız. Kendi imparatorluğunuzu kurmanız vakti gelmedimi. Stratejik olarak yapacağınız taktikler doğrultusunda birçok Antik Çin‘de olacağınız bu oyunda 12 beylik arasında seçiminizi yapacak imparatorluk macerasına atılacaksınız.

İmparatorluğu kurma yolunda feth ettiğiniz yerler sayesinde gücünüzü arttıracak, yetiştirdiğiniz kahramanlarla gücünüze güç katmayı sürdürecek ve siyasi alanda üstünlük sağlayarak Çin topraklarını birleştirecek olan imparatorluk siz olabileceksiniz. Stratejik olarak düşmanlarınızı belirleyeceksiniz ve bununla beraber fetih kapılarını ülkenize sağlayacaksınız. Fetih siyaseti güttüğünüzde oyunda çok geniş toprakları ele geçirebileceksiniz. Tek link olarak oynayabileceğiniz total war three kingdoms oyununda akıl dolu anlar sizi bekliyor.


Sistem Gereksinimleri:
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Ekran Kartı: GTX 650 T 1 GB veya üzeri
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)

indirme

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>