Total War Attila Strateji Oyunu Full Türkçe Yama İndir

rb9xep Total War Attila Strateji Oyunu Full Türkçe Yama İndir

Değerli okuyucularımız, bugün sizlere Total War Attila strateji oyununun türkçe yamasını sunacağım. Total War Attila 2015 şubat ayının ortalarında çıkmıştır. Ödüllü olan oyunda doğunun geniş düzlüğünde kıtlık, hastalıklar içinde savaşlar yapacaksınız. Yepyeni bir gücün yükselişini bizlere göstereceksiniz.

66kuwm Total War Attila Strateji Oyunu Full Türkçe Yama İndir

Roma’yı fethetmeye giden bir kral olacaksınız. Arkanızda 1 milyon atlı savaşçıyla stratejik taktikler ile fetihlere yol açacaksınız.  Oyuna Batı Roma İmparatorluğuna hükmederken başlayacaksınız. Hakimiyetiniz altındaki bölgelerde politik iç çekişmeler ve düşmanların tehditler altında olacaksınız.

9lal4z Total War Attila Strateji Oyunu Full Türkçe Yama İndir

Oyun içi grafikler oldukça yüksektir. Şehir yönetimi, politika ve teknoloji olarak oldukça gelişmiştir. Mount blade efsanesinden sonra müthiş bir deneyim yaşayacaksınız. Hatta bu deneyimi doruk noktaya taşıyacağız. Total War Attila strateji oyununa yapacağınız türkçe yama ile hem oyunu anlayacaksınız. Hemde çok daha eğleneceksiniz.

Total War Attila türkçe yamasının kuruluşu: 

İndirdiğiniz rarın içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yerdeki “data” klasörünün içine atın. Bu kadar ekstra bir ayara gerek yok.

Bu dosyaları attıktan sonra oradaki “local_en” dosyasını silmeyin unutmayın!

duslerkulup indirme linki 1 Total War Attila Strateji Oyunu Full Türkçe Yama İndir 

http://turbobit.net/uddr43xzmtdj.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>